Müdür Modülü

  • Her müdür kendi müdürlüğü altındaki şef veya personelin günlük iş takvimini geçmiş, bugün ve gelecek zaman dilimlerinde görüntüleyebilir. Bu sayede iş yoğunluğunu kontrol edebilir ve denetleyebilir. Ayrıca yeni iş kartları açabilir ve personelinin iş planını rahatlıkla oluşturabilir. İş planlaması yaparken şeflik olarak planlama yapılabileceği gibi tek tek veya gurup çalışma planı da oluşturabilir.
  • Kendi personelinin geçmişteki konum ve rotalarını görebileceği gibi şimdiki konumunu da isterse tek tek istersen toplu bir biçimde görüntüleyebilir.
  • Mesai kontrolü sayesinde, özellikle geniş çalışma alanlarında görevlendirilen personeller için geçmişe yönelik zaman ve konum kontrolü sunulmaktadır. Üstelik bu kontrol dakika/saat/gün bazında yapılabilirken aynı zamanda konum kontrolü sağlanarak doğru bilgiye %100 ulaşılabilir.
  • Müdürler, personelleri arasındaki görev yeri değişikliğini program üzerinden yapabilirleri gibi, görev değişikliklerinde yaşanan en büyük sıkıntılardan biri olan personelin yeni görev yeri hakkında iş rotasyonu, planlama ve mevcut işler hakkındaki bilgilendirmeye ihtiyaç kalmaksızın bilgiler (yapılacak, devam eden ve biten işler) uygulama içinde otomatik tanımlanacak.
  • Personelin kişi bilgileri(isimi, soyadı, yaşı, hizmet süresi vs.), bağlı bulunduğu şefliği, ne kadar zamandır o birimde olduğu, belediyedeki hizmet statüsü (memur, teknik memur, taşeron vs), daha önce bitirmiş olduğu işleri, şu an devam eden ve planlanmış işleri görüntüleyebilir.