Özellikler

E-Görev ile birlikte, yönetmek artık daha kolay! E-Görev ile birlikte entegre olarak gelen “Görev Takvimi”, “Lokasyon ve GPS” , “Raporlama”, “Düzenli Takip ve “Hızlı İletişim” özellikler sayesinde, özellikle büyük belediyeler için denetim ve iş takibi problem olmaktan çıkıyor. Karmaşıklıktan uzak, kullanması oldukça kolay bir şekilde tüm bu özellikleri bünyesinde barındıran telefon uygulaması ile birlikte, web çözümleri de mevcut. Büyük ve karmaşık ya da küçük ve basiti değil, optimumu hedefleyen bu uygulama tüm kurumların vazgeçilmezi olacak.

Görev Takvimi

Yöneticiler, şef ve personellerin geçmişten geleceğe tüm iş çizelgesine tek tıkla ulaşabilirler. Başkan, yardımcılarına ve müdürlerine talimat verebilirken, başkan yardımcıları müdür ve şeflere, müdürler ise şef ve personele, şefler ise sadece personellere talimat verebilirler. Bu sebeple, sorumlu yöneticiler (müdür ve şef) personellerin takvimine iş kartı açarak ayrıntılı görev planlaması (işin lokasyonu, başlama ve bitiş süresi vb.) yapabilirler.  Aynı zamanda, yöneticiler, denetlemek ya da raporlamak istediğe işe tıklayarak, işin durumunu, süresini ve işle ilgili performansını kolayca görebilirler.

Lokasyon ve GPS

Yöneticiler, mesai başlama butonu ile birlikte devreye giren  konum özelliği sayesinde, personelin gün içerisinde bulunduğu lokasyonları görüntüleyebilir ve arşivden geçmişe dönük denetim yapabilirler. Ayrıca personeller için belirlenecek zone (alan) özelliği ile, mesai başlama saatleri ve mesainin etkin kullanımı kolayca denetlenebilir. Ek mesai gerektiren durumlarda, ek mesai kontrolü sağlanacak ve bu sayede çok daha doğru ek mesai ödemesi çıkar.

Raporlama

E-Görev veritabanları içerisinde tüm görev atamaları ve bu göreve atanan personellerin performansları daima kayıt altında tutulduğu için, istenildiği anda ayrıntılı olarak raporlama ve istatistik çıkarma imkanı sunar. Bu raporlamada modülü ile birlikte ister iş hakkında hızlı rapor alınabilir istenilirse de personel hakkında istatistiğe kolayca ulaşılabilir. Projenin ne kadar sürede yapıldığından, kaç personelin proje üzerinde hangi görevde, hangi sürelerde çalıştığına kolayca ulaşılabilir. Bu raporlar, grafiksel ve verisel olarak sunulurken, ayrıntılı fakat okunabilirliği oldukça basit bir şekilde görüntülenir.

Düzenli Takip

Üst yöneticiler ya da alt yöneticiler tarafından atanan görevlerin takibi çok basit bir şekilde sistem üzerinden yapılabilir. İşin atanmasından, sonlanmasına kadar olan süreçte, hangi aşamalardan geçtiğine ve anlık olarak hangi aşamada olduğunu kolayca öğrenebilir.

Hızlı İletişim

Sistem ile birlikte gelen “Hızlı İletişim” modülü sayesinde, hızlı bir şekilde kurum içi konuşmalar, anlık iş hakkında bilgi edinme, acil durum çağrıları ve istenilen kişiler ile birlikte mini toplantılar düzenlenebilir. Aynı zamanda konuşma modülü üzerinden hızlı resim ve dosya transferi gerçekleştirilebilir.

Personel Bilgisi

Yöneticiler hiyerarşik düzene göre, yetkisi altında bulunan personellerin özlük bilgilerine ve geçmişte, daha önce hangi birimlerde görev aldığını, bu birimlerde hangi görevlerde bulunduğunu kolayca görüntüleyebilecek.